Tak działamy

 

Dzwonisz do nas albo klikasz zamów. Przeprowadzamy z Tobą profesjonalną konsultację dietetyczną (jak wolisz: przez telefon lub na żywo). Wybieramy odpowiednią dietę dla Ciebie. Podpisujemy umowę i… lada dzień możesz cieszyć się pysznym jedzeniem.

Smaczna Dieta to posiłki na cały dzień. Jest ich 5 (cena już od 9,98 za posiłek!). I teraz uwaga: nic nie gotujesz, nie robisz zakupów spożywczych, nie myjesz naczyń, nie liczysz kalorii, nie siedzisz nad przepisami. Nic! Tylko jesz. W ten sposób oszczędzasz przynajmniej 2 godziny dziennie.

Ze Smaczną Dietą dbasz o swoje ciało, dbasz o swoje zdrowie (nasze jedzenie obniża poziom cukru, obniża poziom cholesterolu, obniża ciśnienie, działa antyrakowo, oczyszcza organizm z toksyn, itd.). Twój organizm jest doskonale odżywiony, dostarczasz organizmowi wszystkich niezbędnych składników, zaspokajasz głód. A jeśli chcesz, przy dobraniu odpowiedniej kaloryczności, chudniesz w zdrowy sposób, nawet do 12 kg w 3 miesiące (bez wysiłku i bez głodowania!).

Zestawy na cały dzień dostarczamy za dodatkową opłatą albo odbierasz je samodzielnie z naszego lokalu w centrum Gorzowa (ul. Herberta 3, Stary Bazar, darmowy parking do pół godziny, podjeżdżasz pod same drzwi). Każdy posiłek jest w oddzielnym, nowoczesnym, idealnie nadającym się do podgrzewania pudełku (i każdy jest opisany: co jesz i dlaczego). Całość pakujemy w estetyczne, ekologiczne, papierowe torby. Szyk i wygoda.

 
 
     
 • Anna Synowiec

  Posiłki Smacznej Diety są pyszne, urozmaicone, świeże, kolorowe. Po prostu rewelacja.

  Anna Synowiec
 • Monika Woronowska

  A jednak dieta może być smaczna!

  Monika Woronowska
 • Jesteście inspiracją do zdrowego odżywiania i fajnego gotowania. Po Was widać, że śniadania nie muszą być nudne, a desery tuczące. Jest pysznie. Uzależniona Ula. PS. Już po miesiącu 4 kilo w dół.

  Urszula Krupacz
 • Honorata Zychla

  8 tygodni ze Smaczną Dietą – 8 kg mniej. Dziękuję i polecam!

  Honorata Zychla
 • Łukasz Szmek

  Jadę samochodem, patrzę na pudełka Smacznej Diety obok na siedzeniu i już nie mogę się doczekać, kiedy nastanie godzina, żebym mógł zjeść kolejne.

  Łukasz Szmek
 • Ze Smaczną Dietą czuję się cudownie, lżej. Do tego jest bardzo smacznie i wygodnie.

  Ze Smaczną Dietą czuję się cudownie, lżej. Do tego jest bardzo smacznie i wygodnie.

  Magdalena Wieczorek
 • Martyna Ratajczak

  Przysięgam, jak kładę się spać, to nie mogę się doczekać rana, kiedy będę jeść kolejne posiłki Smacznej Diety. Z cateringiem codziennie mam Dzień Kobiet.

  Martyna Ratajczak
 • Już po miesiącu jedzenia Smacznej Diety czuję się lżejsza.

  Magdalena Zarabska