Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/smacznadieta.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 644
Dlaczego warto pić wodę? | SmacznaDieta.pl

Dlaczego warto pić wodę?

Dlaczego warto pić wodę?

Kierownik Zakładu Dietetyki w Zamiejscowym Wydziale Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp. Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, właścicielka Gabinetu dietetycznego KM BALANCE dr Kinga Mruczyk.

Pracę doktorską obroniła w Zakładzie Dietetyki w Katedrze Higieny Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, która została wyróżniona przez Marszałka Województwa Lubuskiego. W swym dorobku ma ponad 30 krajowych i zagranicznych publikacji i doniesień naukowych. Uczestniczka licznych konferencji naukowych i szkoleń z zakresu dietetyki klinicznej a ostatnio psychodietetyki.

Prowadzi wykłady i szkolenia z zakresu dietetyki i profilaktyki żywieniowej, a także indywidualne poradnictwo dietetyczne dla dzieci i osób dorosłych, w tym pacjentów z nadwagą, otyłością i wszelkimi chorobami współistniejącymi. Współpracuje ze specjalistami z dziedziny diabetologii, gastrologii, endokrynologii i psychologii oraz wykwalifikowanymi trenerami osobistymi.

Towarzyszy swoim podopiecznym w procesie chudnięcia, powrotu do zdrowia, ale także stabilizacji i utrzymania wagi. Dokłada wszelkich starań, by proponowane przez nią rozwiązania dietetyczne były łatwe do zastosowania w natłoku codziennych zajęć.