Nie popełniaj wielkiego błędu i nie przerywaj diety na wakacje! | SmacznaDieta.pl

Nie popełniaj wielkiego błędu i nie przerywaj diety na wakacje!

Czasami słyszy się, że niektórzy robią sobie przerwę od diety na wakacje. To ogromny błąd. Możesz ewentualnie zrobić przerwę na czas urlopu i wtedy popijać drinkami kebaby w Hurghadzie, ale dzień po powrocie z urlopu wróć już do pozytywnych nawyków żywieniowych.

Wakacje trwają ponad dwa miesiące (a niektórzy uznają, że i cztery), urlop zazwyczaj dwa tygodnie. Jedz zdrowo aż do wyjazdu, zawieś dietę na dwa tygodnie i wróć do zdrowego jedzenia od razu po powrocie. Już po jednym, dwóch dniach poczujesz się lepiej. Jakby cała ta “Hurghada” spadła z brzucha. A jeśli potrzebujesz pomocy, to… wiesz gdzie nasz szukać: www.smacznadieta.pl/zamowienie lub 662 747 292. 😉

Jeśli czujesz, że w wakacyjne weekendy podjadasz więcej albo często wyjeżdżasz już w piątek, to pamiętaj, że całkowite odłożenie diety to też nie jest droga. Właśnie dlatego u nas przez cały rok nie serwujemy jedzenia w weekendy, żeby dieta była trwała, żebyś na imprezie rodzinnej zjadł tego kotleta od cioci, żebyś zrobił sobie w niedzielę rano jajecznicę, itp. A w czasie wakacji dietę na piątek czy inny dzień zawsze możesz zawiesić.