Podsumowanie roku 2021 w Smacznej Diecie w 17 szybkich punktach i zdjęciach | SmacznaDieta.pl

Podsumowanie roku 2021 w Smacznej Diecie w 17 szybkich punktach i zdjęciach

 1. Rozpieszczaliśmy naszych Klientów!
  Przez cały rok przygotowywaliśmy codziennie inne menu, a w nim różne cuda, np. halibuta z pierożkami faszerowanymi homarem i krabem

 

 1. Wygrywaliśmy konkursy!
  Zajęliśmy 1. miejsce w prestiżowym konkursie na “Biznes Świadomy Społecznie”, w którym doceniono Smaczną Dietą za m.in. relacje z… Tobą w różnych miejscach. 😉

 

 1. Otrzymywaliśmy kosmiczne komplementy od naszych Klientów!
  A w kuchni mamy telewizor, na którym codziennie dla naszej ekipy gotującej wyświetla się kilka nowych komplementów.

 

 1. Robiliśmy kreatywny marketing!
  I tak oto powstał prawdopodobnie pierwszy w Polsce mural zachęcający do zdrowych nawyków czy choćby… prywatna wyspa Smacznej Diety. 😉

 1. Karmiliśmy gwiazdy!
  Te mieszkające w regionie Smacznej Diety, np. Agnieszka Szott, ale też te przyjeżdżające do nas, nawet tak wielkie – dosłownie i w przenośni –  jak widoczny na zdjęciu Marcin Gortat.

 

 1. Wspieraliśmy lokalną społeczność i naszych partnerów!
  Ludzi, kluby, siłownie, sportowców, akcje charytatywne, szkoły, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, niepełnosprawne osoby. A robiliśmy to w całym regionie Smacznej Diety, czyli w woj. lubuskim (z Gorzowem i Zieloną Górą na czele) i południowej części woj. zachodniopomorskiego.

 

 1. Byliśmy doceniani przez największe kucharskie autorytety w Polsce!
  Zajęliśmy 2. miejsce w prestiżowym konkursie kulinarnym z karpiem w roli głównej, w którym startowali najlepsi kucharze z restauracji w całej Polsce (przypominamy: w poprzednich latach wygraliśmy też m.in. konkurs na najlepsze danie dietetyczne w kraju).

 

 1. Szkoliliśmy siebie na potęgę!
  Z wiedzy kucharskiej, dietetycznej, zarządzającej i wielu, wielu innych. Na co dzień z naszą firmą współpracuje też choćby trener biznesu i coach.

 

 1. Szkoliliśmy też innych – też na potęgę!
  Przedszkolaków, uczniów, studentów, praktykantów, seniorów i wielu, wielu innych.

 

 1. Rozdawaliśmy prezenty!
  Klientom, np. sztućce dla wieloletnich Klientów czy kwiaty na Dzień Kobiet dla żeńskiej części Klientów, a także Pracownikom, np. za przepracowane lata czy tym odchodzącym na emeryturę.

 

 1. Ale też dostawaliśmy prezenty!
  Choćby obraz namalowany przez naszego Klienta w zamian za – jak tłumaczył – kulinarną podróż i schudnięcie 6 kg w dwa miesiące.

 

 1. Kupowaliśmy kolejne nowe samochody!
  Jako jeden z niewielu cateringów dietetycznych w Polsce korzystamy z własnych nowych samochodów.

 

 1. Zdobyliśmy ponad 20000 fanów na Facebooku!
  To jeden z największych lokalnych firmowych fanpage’y! Większy nawet niż większość lokalnych mediów. 😉 Dziękujemy Tobie, że jesteś tutaj z nami!

 

 1. Dawaliśmy wywiady!
  Zapraszano nas w roli ekspertów m.in. ze świadomego prowadzenia firmy, kulinariów (jeden z właścicieli ma na koncie 500-700 odwiedzonych restauracji), marketingu, dietetyki.

 

 1. Kontaktowaliśmy się na różne sposoby z naszymi Klientami i Przyjaciółmi Smacznej Diety!
  To piękna sprawa, kiedy pokazujecie nam jak Smaczna Dieta towarzyszy Wam na co dzień.

 

 1. Pracowaliśmy na najwyższej jakości składnikach!
  Jakość naszych produktów jest na najwyższym restauracyjnym poziomie, np. łososia mamy tylko ekologicznego, a jajka tylko z wolnego wybiegu. Korzystamy też z takich rarytasów jak choćby widoczny na zdjęciu najlepszy dorsz świata – dorsz skrei.

 

 1. Uśmiechaliśmy się do siebie i do… Ciebie (nawet i przez telefon)!!! 😀
  Pierwszy punkt w naszym kodeksie brzmi tak: “Suszymy zęby, układamy gębę w banana, cieszymy mordeczkę… Jakkolwiek to nazwać, uśmiechamy się do wszystkich naokoło, ale też do siebie. Bo tylko ten potrafi prawdziwie lubić innych, kto prawdziwie lubi siebie.” A my pielęgnujemy ten uśmiech choćby na imprezach integracyjnych.