Tak minął Smacznej Diecie rok 2019! | SmacznaDieta.pl

Tak minął Smacznej Diecie rok 2019!

Tak minął Smacznej Diecie rok 2019!

1. Nasza ekipa przygotowała dla Ciebie mnóstwo wspaniałych dań.

2. Nasza ekipa wsparła w swoim regionie działania mnóstwa wspaniałych firm, osób, akcji charytatywnych, wydarzeń, np. wybory Miss AWF.

3. Nasza ekipa wzmocniła się na stałe o jednego z najlepszych szefów kuchni w Polsce, Daniela Olasa, co jest wyjątkowe w branży cateringów dietetycznych. To reprezentant kraju w gotowaniu, zwycięzca kilkunastu najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych w Polsce i Europie, ekspert programów telewizyjnych m.in. “Pytanie na śniadanie”. Rozszerzyliśmy także dział obsługi Klienta o dwie wspaniałe osoby: Sylwię Wilk i Klaudię Banaszak.

4. Nasza ekipa dzieliła się wiedzą z innymi ludźmi. Współwłaściciel Andrzej Stefanowicz jak zwykle uczył smacznych nawyków ludzi od 0 do 100 lat, m.in. w przedszkolach, na AWF-ie, na spotkaniu z seniorami. Z kolei drugi właściciel Krzysztof Korsak występował dla przedsiębiorców i uczniów Chemika, gdzie opowiadał m.in. o tym jak się robi marketing.

5. Nasza ekipa jak zwykle nakarmiła sporo gwiazd przybywających do Gorzowa, np. Arkadiusz Jakubika, Annę Marię Jopek, Natalię Przybysz, Darię Zawiałow, Jolantę Lewicką, ale także znanych mieszkańców regionu, m.in. prezydenta Gorzowa, Jacka Wójcickiego, który zresztą schudł z nami 20 kg w 5 miesięcy.

6. Nasza ekipa odwiedziła całe mnóstwo dużych i małych imprez w naszym regionie, gdzie nasze stoiska zawsze były oblegane.

7. Nasza ekipa wygrała konkurs na najlepsze danie dietetyczne w Polsce, a także została wyróżniona w konkursie na Biznes Świadomy Społecznie!

8. Nasza ekipa odchudziła mnóstwo Klientów. Gdybyśmy mieli zliczyć wszystkie zrzucone z Klientów kilogramy w 2019 roku, wyszłoby dobre… kilka ton.

9. Nasza ekipa szkoliła się m.in. z gotowania u naszego Daniela Olasa, z odpowiedniej postawy u Konrada Wieczorka, no i z umiejętności miękkich u coach Wioli Reszkowskiej.

10. Nasza ekipa uśmiechała się i bawiła przy różnych okazjach w czasie całego roku. W Dniu Kobiet nasze kochane kobiety (i Klientki, i pracownice) dostały kwiatki, byliśmy też na spływie kajakowym, graliśmy w golfa, świętowaliśmy okrągłą liczbę Klientów.

11. Nasza ekipa rozpoczęła naukę u najpopularniejszego psychologa w Polsce, Mateusza Grzesiaka! Google, Coca-Cola, Porsche, Audi, Lotos, Orlen – m.in. tym firmom pomaga ten niesamowity nauczyciel. Teraz wspiera także Smaczną Dietę. Jedną z naszych wartości jest rozwój, więc to dla nas fascynujące przeżycie. Dr Mateusz Grzesiak ma dwa tytuły magistra, jeden doktora, szkoli na całym świecie w aż 7 językach, napisał kilkanaście książek.

12. Nasza ekipa w 2020 roku dalej będzie zmieniać świat codziennego żywienia. Dążyć do tego, aby każdy posiłek był świętem. Sprawiać, aby Klient nie tylko chciał, ale marzył o tym, żeby być na diecie. Dalej będziemy dawać ludziom uśmiech i radość. I wspierać lokalność. A to wszystko jeszcze bardziej, mocniej, więcej!!! Dziękujemy, że towarzyszycie nam w tym!!!