RODZAJE DIET:
premium (różne rodzaje mięs)
mniej mięsa (mięso serwowane raz dziennie)
mniej mięsa bez laktozy (mięso serwowane raz dziennie)
bez laktozy
wegetariańska
wegetariańska bez laktozy
wege plus ryby
wege plus ryby bez laktozy
wegańska
wybrane indywidualne (np. dla kobiet w i po ciąży)
z wytrawnymi śniadaniami
z wytrawnymi podwieczorkami
Kcal | Abonament na 5 dni roboczych | Abonament na 20 dni roboczych |
---|---|---|
1000 kcal | 350 zł | 1300 zł |
1250 kcal | 385 zł | 1440 zł |
1500 kcal | 420 zł | 1580 zł |
2000 kcal | 470 zł | 1780 zł |
2500 kcal | 520 zł | 1980 zł |
3000 kcal | 570 zł | 2180 zł |
Nasi kierowcy jeżdżą już od wczesnych godzin rannych. Zawsze są na czas. Dowóz jest dyskretny i komfortowy. Cena to tylko 6 zł za dzień na terenie Gorzowa i okolic (np. Kłodawa, Różanki, Chwalęcice, Jenin, Deszczno), na terenie Zielonej Góry (stare i nowe dzielnice) i na terenie Szczecina i okolic, a 9 zł za dzień do: Poznania i okolic (Tarnowo Podgórne, Suchy Las, Luboń, Komorniki, Przeźmierowo, Skórzewo), Barlinka, Myśliborza, Dębna, Choszczna, Witnicy, Słońska, Kostrzyna n/Odrą, Słubic, Sulęcina, Sulechowa, Rzepina, Ośna Lubuskiego, Strzelec Krajeńskich, Drezdenka, Skwierzyny, Międzyrzecza, Świebodzina, Nowej Soli, Żar, Żagania, Gubina, Lubska, Szprotawy, Krosna Odrzańskiego i Kożuchowa. Dowóz jest płatny za punkt, a nie za osobę!
Mamy świadomość, że ktoś może uważać Smaczną Dietę za najlepszy produkt na świecie, ale najzwyczajniej nie stać go na standardowe ceny. Pragniemy zrobić ukłon dla takich Klientów. Do dowolnej diety z naszej oferty możesz dobrać smaczne batony naszej produkcji (na bazie płatków owsianych) sprzedawane znacznie poniżej swojej wartości: 1,5 zł/dzień zamiast 8 zł za 250 kcal za, 3 zł/dzień zamiast 14 zł za 500 kcal i 6 zł/dzień zamiast 24 zł za 1000 kcal. Z tego powodu maksymalny limit batonów w zaniżonej cenie na osobę to 1000 kcal. Dzięki temu możesz zaoszczędzić nawet i 280 zł miesięcznie! Przykłady poniżej, ale możesz tak zrobić z dietą o dowolnej kaloryczności od 1000 kcal do 3000 kcal.
kcal | Abonament na 5 dni roboczych | Abonament na 20 dni roboczych | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1500 kcal | 1000 kcal w diecie 500 kcal w batonach |
365 zł | 350 zł w diecie 15 zł w batonach |
oszczędzasz aż 55 zł! | 1360 zł | 1300 zł w diecie 60 zł w batonach |
oszczędzasz aż 250 zł! |
3000 kcal | 2000 kcal w diecie 1000 kcal w batonach |
500 zł | 470 zł w diecie 30 zł w batonach |
oszczędzasz aż 70 zł! | 1900 zł | 1780 zł w diecie 120 zł w batonach |
oszczędzasz aż 280 zł! |
3 posiłki z naszych podstawowych diet z 5 posiłkami. Obiad, podwieczorek, kolacja (możesz też ją jeść jako śniadanie czy II śniadanie, serwujemy tam m.in. nasze kultowe fit buły, pizzę, naleśniki wytrawne). Pokrywają one około 55-65% kalorii danej diety. Możliwość dokupienia surówki za 7 zł za dzień.
Kcal | Abonament na 5 dni roboczych | Abonament na 20 dni roboczych |
---|---|---|
część z 1000 kcal | 270 zł | 980 zł |
część z 1250 kcal | 295 zł | 1080 zł |
część z 1500 kcal | 320 zł | 1180zł |
część z 2000 kcal | 355 zł | 1320 zł |
część z 2500 kcal | 385 zł | 1440 zł |
część z 3000 kcal | 415 zł | 1560 zł |
Możesz wykupić dowolną liczbę obiadów, podwieczorków i surówek w łącznej cenie minimum 70 zł za dzień (plus poranny dowóz pod drzwi). Może potrzebne Ci są tylko obiady – wtedy możesz wziąć 2 dla siebie i kogoś jeszcze, a także np. 1 podwieczorek lub 1 surówkę. Ceny obiadów w zależności od kaloryczności wahają się od 23 zł do 35, ceny deserów od 10 zł do 17, a surówka zawsze kosztuje 7 zł.
Kcal | Cena za 1 obiad przy abonamencie na min. 6 dni roboczych |
---|---|
300 kcal | 23 zł |
375 kcal | 26 zł |
450 kcal | 29 zł |
600 kcal | 35 zł |
* mamy najwyższej jakości produkty, np. tylko jajka z wolnego wybiegu (nawet do ciast), tylko łososia ekologicznego, tylko najwyższej jakości belgijską gorzką czekoladę premium
* jako jedyny catering dietetyczny w Polsce mamy szefa kuchni, który wygrał program TOP CHEF w telewizji Polsat, a także aż dwa razy wygrał polską edycję najważniejszego konkursu kulinarnego świata Bocuse d’Or. Nazywa się Dawid Szkudlarek, a ten fragment można zatytułować: smak.
* 99% rzeczy robimy sami i ręcznie (jesteśmy manufakturą rzemieślniczą, a nie fabryką), np. wędliny
* jako Smaczna Dieta wygrywamy liczne konkursy oceniane przez kapituły (np. za najlepsze danie dietetyczne w Polsce czy za “Biznes Świadomy Społecznie”), a do tego Klienci, specjaliści branży gastronomicznej i influencerzy mówią o nas: najlepszy catering dietetyczny w Polsce!
Tak. Nawet bardzo. W skali jednego posiłku cena wynosi od 13,5 zł, a na obiad serwujemy np. polędwiczkę z dorsza z szyjkami rakowymi, skorzonerą i żelem cytrynowym własnej roboty, gdzie w restauracji taki obiad potrafi kosztować i 50-80 zł, czyli tyle, ile u nas wszystkie 5 posiłków. Korzystamy z różnych mięs (i pochodzą one od lokalnych rzeźników), a nie tylko najtańszego kurczaka. Je się u nas: wołowinę, sarnę, jelenia, kaczkę, gęś, i tak dalej. Produkty bierzemy od lokalnych dostawców i są one najwyższej jakości, np. twaróg od hodowcy krów wypasanych swobodnie nad Wartą i jedzących trawę (a nie paszę), a grzyby z naszej Puszczy Nadnoteckiej.
Korzystamy z produktów z całego świata, są to np. wakame, edamame, quinoa, grzyby shimeji, i tak dalej. Wszystko robimy sami, a to wymaga także najdroższej rzeczy, czyli czasu. 😉 I tak można u nas zjeść: keczup czy musztardę własnej roboty, ręcznie robioną przez nas granolę, wędliny z naszej wędzarni, kiszonki przygotowywane przez nas, i tak dalej. To wszystko powstaje na najnowszym sprzęcie, np. najlepszych na świecie piecach konwekcyjno-parowym.
Nad wszystkim czuwa sztab fachowców. Mamy jednego z najlepszych szefów kuchni w Polsce – TOP CHEF’a Dawida Szkudlarka, a także 2 dietetyków i 2 specjalistów ds. żywienia. Naszym standardem jest wysoka jakość obsługi Klienta, bo my znamy każdą osobę, która u nas je i każda może liczyć na naszą pomoc. Proszę też spojrzeć, ile dajemy wartości. Z nami się nie gotuje, nie robi zakupów spożywczych, nie myje naczyń – to często oszczędność czasu rzędu nawet 2-3 godzin dziennie.
I to wszystko za aż 13,5 zł w skali jednego posiłku, czy za tylko 13,5 zł? 😉