Ceny

Dieta premium.
Dieta premium bez laktozy.
Dieta premium wege.
Dieta premium wege bez laktozy.
Dieta premium wege plus ryby.
Dieta premium wege plus ryby bez laktozy.
Dieta premium mniej mięsa.
Dieta premium mniej mięsa bez laktozy.
Dieta wegańska premium.

Kcal Abonament na 5 dni roboczych Abonament na 20 dni roboczych
1000 kcal 332.50 zł 1230 zł
1250 kcal 360 zł 1340 zł
1500 kcal 375 zł 1400 zł
2000 kcal 405 zł 1520 zł
2500 kcal 412.50 zł 1550 zł
3000 kcal 420 zł 1580 zł

Cennik obowiązuje od 3.01.2022

Dowóz pod drzwi (płatny za punkt, a nie za osobę!)

Nasi kierowcy jeżdżą już od wczesnych godzin rannych. Zawsze są na czas. Dowóz jest dyskretny i komfortowy. Cena to tylko 6 zł za dzień na terenie Gorzowa i okolic (np. Kłodawa, Różanki, Chwalęcice, Jenin, Deszczno), na terenie Zielonej Góry (stare i nowe dzielnice) i na terenie Szczecina i okolic, a 9 zł za dzień do: Barlinka, Myśliborza, Dębna, Choszczna, Witnicy, Słońska, Kostrzyna n/Odrą, Słubic, Sulęcina, Sulechowa, Rzepina, Ośna Lubuskiego, Strzelec Krajeńskich, Drezdenka, Skwierzyny, Międzyrzecza, Świebodzina, Nowej Soli, Żar, Żagania, Gubina, Lubska, Szprotawy, Krosna Odrzańskiego i Kożuchowa. Dowóz jest płatny za punkt, a nie za osobę!

Odbiór samodzielny

Od 6.00 możesz odbierać zestawy z naszego lokalu w centrum miasta. Ul. Herberta 3 (Stary Bazar) w Gorzowie Wielkopolskim. Darmowy parking. Podjeżdżasz dosłownie pod same drzwi.

Zamów teraz!

Czy to się opłaca?

Tak. Nawet bardzo. W skali jednego posiłku cena wynosi od 13,5 zł, a na obiad serwujemy np. polędwiczkę z dorsza z szyjkami rakowymi, skorzonerą i żelem cytrynowym własnej roboty, gdzie w restauracji taki obiad potrafi kosztować i 50-80 zł, czyli tyle, ile u nas wszystkie 5 posiłków. Korzystamy z różnych mięs (i pochodzą one od lokalnych rzeźników), a nie tylko najtańszego kurczaka. Je się u nas: wołowinę, sarnę, jelenia, kaczkę, gęś, i tak dalej. Produkty bierzemy od lokalnych dostawców i są one najwyższej jakości, np. twaróg od hodowcy krów wypasanych swobodnie nad Wartą i jedzących trawę (a nie paszę), a grzyby z naszej Puszczy Nadnoteckiej.

Korzystamy z produktów z całego świata, są to np. wakame, edamame, quinoa, grzyby shimeji, i tak dalej. Wszystko robimy sami, a to wymaga także najdroższej rzeczy, czyli czasu. 😉 I tak można u nas zjeść: keczup czy musztardę własnej roboty, ręcznie robioną przez nas granolę, wędliny z naszej wędzarni, kiszonki przygotowywane przez nas, i tak dalej. To wszystko powstaje na najnowszym sprzęcie, np. najlepszych na świecie piecach konwekcyjno-parowym.

Nad wszystkim czuwa sztab fachowców. Mamy jednego z najlepszych szefów kuchni w regionie Tomasza Wencka, a także 2 dietetyków i 2 specjalistów ds. żywienia. Naszym standardem jest wysoka jakość obsługi Klienta, bo my znamy każdą osobę, która u nas je i każda może liczyć na naszą pomoc. Proszę też spojrzeć, ile dajemy wartości. Z nami się nie gotuje, nie robi zakupów spożywczych, nie myje naczyń – to często oszczędność czasu rzędu nawet 2-3 godzin dziennie.

I to wszystko za aż 13,5 zł w skali jednego posiłku, czy za tylko 13,5 zł? 😉